Prihlásenie pre lekárne

HIPP 2 BIO COMBIOTIK® NÁSLEDNÁ MLIEČNA DOJČENSKÁ VÝŽIVA

' . $jazyk->getP( 'veta_srdce' ) . 'Cena na pulte v lekárni môže byť nižšia. Suma tu uvedená je maximálna. Zaplatíte cenu uvedenú v lekárni.


HIPP 2 BIO COMBIOTIK® NÁSLEDNÁ MLIEČNA DOJČENSKÁ VÝŽIVA

Cena za ks
Cena na pulte v lekárni môže byť nižšia. Suma tu uvedená je maximálna. Zaplatíte cenu uvedenú v lekárni.1099

Vhodné od ukončeného 6. mesiaca.

Balenie 600g.

Produkty Hipp mliečnej výživy sú pripravované tak, aby Vaše dieťa dostávalo to, čo presne potrebuje pre zdravý vývoj. Zloženie je založené na posledných výsledkoch vedeckého výskumu v mliečnej výžive. Navyše v HiPP BIO kvalite. HiPP BIO Combiotik® je naša najnovšia generácia mliečnej výživy prispôsobená výživovým požiadavkám.

Vysoko kvalitná mliečna výživa HIPP je naviac vyrábaná z BIO surovín, je získavaná prirodzenou cestou. S unikátnou kombináciou - prospešnej prírodnej kultúry mliečneho kvasenia, * .

Produkty mliečnej výživy pre deti od 6. mesiacov majú navyše OMEGA - 3 nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sú prirodzenou súčasťou materského mlieka. Tie sú dôležité pre vývoj mozgu a nervových buniek. Významný vplyv majú tiež aj na správny vývoj zraku.

Mlieko je zdrojom vitamínov A, C, D pre podporu imunitného systému.

Obsahuje iba laktózu a je svojím zložením ideálne pre obdobie prikrmovania.

Pre zdravý vývoj vášho bábätka.

 

 

 

 

* Materské mlieko obsahuje veľké množstvo probiotických kultúr, ktorých zloženie môže byť individuálne rozdielne.

Dôležité upozornenie: Dojčenie je pre Vaše bábätko v prvých mesiacoch života to najlepšie. Konzultujte použitie mliečnej výživy s Vaším pediatrom. Venujte tiež pozornosť vyváženej strave - Vašej i bábätka alebo malého dieťaťa. Potravina pre zvláštnu výživu.